Výjezd 9/2021 POŽÁR - nízké budovy

13.02.2021 12:29

Technika: CAS-20 T815, přetlakový ventilátor Papin

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Petr Muller
  • Hasiči: Stanislav Barták, Michal Krejčí
 
Technika: DA Ford Transit
  • Velitel: Luboš Fatr
  • Strojník: Karel Šterba
 
Jednotka vyjela do Sasova, kde byl nahlášen požár podkroví a střechy rodinného domu. Členové jednotky byli nasazeni na hasební práce v přízemí, kde docházelo ke skrytému šíření požáru stropní konstrukcí, byl vytvořen jeden proud "C" na hasební práce, probíhalo vynášení zasaženého materiálu z objektu a následně dohašování za pomoci proudu "D" a speciálního hasícího hřebu. Přízemí bylo odvětráváno pomocí přetlakového ventilátoru Papin. Na místo se dostavilo vozidlo DA s teplým čajem a pro odvoz použitých hadic. Na místě zasahovaly 3 CAS jednotky HZS.
 
 
Místo zásahu - pro detail místa klikni na Zobrazit na mapy.cz