Výjezd 9/2019 POŽÁR - nízké budovy

06.04.2019 22:26

Technika: CAS-20 T815

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Karel Šterba
  • Hasiči: Stanislav Barták, Luboš Fatr, Adam Schmeraus, František Vrzáček
 
Jednotka vyjela na ohlášený požár chaty v oblasti bývalé zahrádkářské kolonie mezi ul. Vrchlického a Zátopkova. Jednalo se o dřevěnou chatu obývanou bezdomovci, která byla v době našeho příjezdu zasažena požárem v plném rozsahu včetně poblíž rostoucích stromů. Naše jednotka zasahovala z ul. Vrchlického, vytvořila dopravní vedení "B" - rozdělovač - jeden proud "C". Hasební práce byly prováděny v dýchací technice. Vodu do naší cisterny doplňovala CAS-30 HZS Jihlava. Následně byla provedena kontrola sklepa objektu a poté se jednotka vrátila na základnu.
 

Místo zásahu - pro detail místa klikni na Zobrazit na mapy.cz