Výjezd 8/2020 TECHNICKÁ POMOC - odstranění nebezpečných stavů

10.02.2020 18:27

Technika: CAS-20 T815

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Stanislav Barták
  • Hasiči: Michal Dvořák, Martin Dvořáček, Michal Krejčí, Marek Zemín
  • Záloha na stanici s DA: Luboš Fatr, Adam Schmeraus, František Vrzáček

 

Jednotka vyjela na čerpací stanici u křižovatky směr Střítež, kde došlo vlivem větru k utržení části plechové střechy nad čerpací stanicí, která částečně ležela na plachtě vedle stojícího kamionu a částečně visela ze střechy. Pomocí VRVN a ručního nářadí jsme provedli oddělení utržené části plechu od zbytku střechy a jeho snesení na volnou plochu vedle objektu. Plachta NA byla nepoškozena. Místo bylo předáno zástupkyni majitele a jednotka se vrátila na základnu.

 

Místo zásahu - pro detail místa klikni na Zobrazit na mapy.cz