Výjezd 7/2016 POŽÁR - Průmyslové, zemědělské objekty, sklady

16.02.2016 19:58

Technika: CAS-20 T815, elektrocentrála + osvětlovací stožár

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Radim Pokorný
  • Hasiči: David Kopřiva, Michal Nováček, Jan Varhaník, Jan Zelinka
  • Záloha na stanici: Martin Dvořáček, Petr Muller, Marek Zemín
 
Jednotka vyjela do areálu firmy Kronospan Jihlava, kde došlo vlivem technické závady k zahoření sušárny DTD na několika místech. Jednotka připojila CAS k hydrantové síti a dodávala vodu do stabilního hasícího zařízení, dále jsme vytvořili jeden proud "C" na proplach sušárny a další proud "C" pomocí výškové techniky AP-27 T148 na horní část technologie. Pomocí elektrocentrály a osvětlovacího stožáru na CAS jsme osvětlovali místo zásahu. Po ukončení prací a spuštění technologie se jednotka vrátila zpět na základnu. Během zásahu byla na zbrojnici držena hotovost 1+1.
 
Mapa místa události: