Výjezd 56/2021 POŽÁR - nízké budovy

28.10.2021 15:00

Technika: CAS-20 T815, MŘP Husqvarna

  • Velitel: Jan Flaška, Radim Pokorný
  • Strojník: Petr Muller, Karel Štěrba
  • Hasiči: Martin Dvořáček, Michal Krejčí, František Krulík
 
Jednotka vyjela na ohlášený kouř z objektu šaten u hřiště Sokola Bedřichov, za hasičskou zbrojnicí. Členové jednotky v dýchací technice prováděli hasební práce pomocí vysokotlakého proudu a rozebírání dřevěných konstrukcí pomocí páčidla a motorové pily, aby bylo možné zlikvidovat ohniska požáru, který se šířil podlahou a mezi dřevenými stěnami. Strojník doplňoval vodu do vozidel HZS. Po odjezdu jednotky HZS jsme převzali dohled na požářištěm a ve 20h provedli prolití doutnajících trámů a závěrečný průzkum, poté bylo místo předáno starostce Sokola Bedřichov a jednotka se vrátila na základnu.
 
Místo zásahu - pro detail místa klikni na Zobrazit na mapy.cz