Výjezd 54/2018 POŽÁR - odpad, ostatní

03.12.2018 17:00

Technika: CAS-20 T815

  • Velitel: Marek Zemín
  • Strojník: František Krulík
  • Hasiči: Adam Schmeraus, Fratnišek Vrzáček
  • Záloha na stanici: Stanislav Barták, Luboš Fatr, Jan Flaška, Radim Pokorný

 

Jednotka vyjela na ohlášený požár elektroodpadu v hale, ve firmě zabývající se zpracováním odpadu v Hruškových Dvorech. Na místě zasahovaly jednotky HZS KV ze stanic Jihlava a Polná, JSDH Jihlava a Luka nad Jihlavou. Členové jednotky prováděli doplňování vody z hydrantu a hasební práce za použití dýchacích přístrojů. Po dobu zásahu byla na zbrojnici držena hotovost v počtu 1+3 s dopravním automobilem.

Článek: www.jihlavskadrbna.cz/zpravy/krimi/7336-video-hasici-v-jihlave-bojuji-s-pozarem-ve-firme-enviropol-jeden-clovek-je-zraneny.html

 

Mapa místa události: