Výjezd 53/2023 POŽÁR - nízké budovy

17.10.2023 13:46

Technika: CAS-20 T815, DA Ford Transit, přetlakový ventilátor

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Zdeněk Babor, Stanislav Barták
  • Hasiči: Stanislav Barták ml., Marek Klein, Petr Pikl, Adam Schmeraus
 
Jednotka vyjela na ohlášený požár rodinného domu u obce Rounek. Byl hlášen dým ve třech místnostech, členové jednotky v dýchací technice vytvořili 2 proudy "C" a prováděli hasební a rozebírací práce v přízemí a v prvním patře. Celý objekt byl silně zakouřen a požár se šířil skrytě ve stropech a zdech. Byla nasazena přetlaková ventilace a využita termokamera. Členové jednotky použili 10 lahví do dýchacích přístrojů. Na místě zasahovaly jednotky z II. stupně požárního poplachu. HZS KV Jihlava a jednotky SDH obcí Jihlava, Větrný Jeníkov, Vyskytná, Hojkov a Nový Rychnov, celkem 7 CAS, 2 DA, VEA, UA.
 
 
Místo zásahu - pro detail místa klikni na Zobrazit na mapy.cz