Výjezd 52/2013 POŽÁR - NÍZKÉ BUDOVY

11.11.2013 19:29

Technika: CAS-24

  • Velitel: Jiří Bláha
  • Strojník: Miloslav Šprynar
  • Hasiči: Stanislav Barták, Jan Flaška, Petr Muller, Radim Pokorný, František Vrzáček
  • Posilová jednotka: Marek Zemín, Lukáš Heřmánek

Krátce po návratu z požární asistence na náměstí vyjela jednotka do obce Vysoká, kde byl ohlášen požár chaty. Na místě události jsme prováděli doplňování cisterny HZS, prováděli jsme hasební, dohašovací a rozebírací práce. Dva členové v dýchací technice prováděli vyklizení a dohašování suterénu pomocí termokamery. Zásah probíhal téměř do půlnoci. Po likvidaci požáru se jednotka vrátila na základnu. Na místě zasahovaly jednotky ze stanic Jihlava a Třešť, Policie ČR a Městská policie Jihlava.

Novinky.cz: www.novinky.cz/krimi/318931-chata-u-jihlavy-cela-shorela-nasli-v-ni-mrtvou-zenu-a-psa.html

iDnes.cz: jihlava.idnes.cz/pozar-chaty-vzal-zivot-zene-ktery-ji-obyvala-a-psovi-kocky-prezily-1fd-/jihlava-zpravy.aspx?c=A131112_084359_jihlava-zpravy_mkk

TN.cz: tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/plameny-v-chate-zabily-zenu-i-se-psem.html

Mapa místa události:


Zvětšit mapu