Výjezd 51/2014 POŽÁR - NÍZKÉ BUDOVY

08.12.2014 03:49

Technika: CAS-24

  • Velitel: Jiří Bláha
  • Strojník: Luboš Fatr
  • Hasiči: Stanislav Barták, Jan Flaška, František Vrzáček
 
Jednotka vyjela na ohlášený požár opuštěného rodinného domu na ul. Pod Jánským Kopečkem. Po příjezdu na místo jsme na rozkaz velitele zásahu vytvořili průzkumnou skupinu a v dýchací technice prohledávali zakouřený objekt, ve kterém se měly nalézat osoby. V prostoru pod postelemi jsme našli dvě osoby, které jsme transportovali před objekt, kde jim byla poskytnuta předlékařská pomoc a následně jsme pomáhali při ošetřování v součinnosti s ZZS. Celkem byly z objektu zachráněny 4 osoby, které si převzala ZZS. Dále jsme prováděli dohašovací práce v garáži. Po likvidaci požáru se jednotka vrátila na základnu.
 
 
Mapa místa události:

foto: HZS Kraje Vysočina