Výjezd 5/2015 POŽÁR - NÍZKÉ BUDOVY

19.02.2015 09:42

 Technika: CAS-24

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Radim Pokorný
  • Hasiči: František Vrzáček, Marek Zemín
 
Jednotka vyjela na požár střechy rodinného domu, ul. Sokolovská. Ihned po příjezdu se členové jednotky v dýchací technice zapojili na rozkaz VZ do hasebních prací. Prováděli jsme hašení proudem "C" v podkroví a na půdě, další člen prováděl hasební a rozebírací práce na střeše pomocí automobilového žebříku společně se členem jednotky HZS. Strojník zajišťoval doplňování vody do cisterny HZS. Zásah probíhal jedním vysokotlakým proudem a třemi proudy "C". Po uhašení požáru jsme prováděli až do odpoledních hodin vynášení doutnajícího materiálu z prostoru půdy a střechy. 
Na místě zasahovaly celkem 4 cisternové automobily a žebřík. Po dobu zásahu byla ulice Sokolovská uzavřena a Policie ČR odkláněla dopravu.
 
 
Mapa místa události:

Foto: HZS Kraje Vysočina a Jana Lukášová, děkujeme.