Výjezd 49/2018 POŽÁR - nízké budovy

17.10.2018 02:08

Technika: CAS-20 T815, přetlakový ventilátor Papin

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Stanislav Barták
  • Hasiči: Luboš Fatr, Michal Krejčí, Adam Schmeraus, Jan Zelinka
  • Záloha na zbrojnici: Radim Pokorný, František Vrzáček, Marek Zemín
 
Jednotka vyjela do obce Hybrálec, kde byl hlášen požár rodinného domu s tím, že je v 1. patře uvězněno minimálně 5 osob. Jednalo o požár v garáži v přízemí domu, členové jednotky v dýchací technice prováděli průzkum a hasební práce pomocí vysokotlakého proudu. Bylo evakuováno 7 osob. Z garáže bylo vytlačeno osobní vozidlo. Dále jsme vynesli a ochlazovali jednu propanbutanovou lahev. Na odvětrávání silně zakouřeného objektu jsme na rozkaz VZ nasadili přetlakovou ventilaci. Na místě zasahovala jednotka HZS ze stanice Jihlava, ZZS a PČR. Po likvidaci požáru se jednotka vrátila zpět na základnu. Po dobu zásahu drželi 3 členové pohotovost na zbrojnici s vozidlem DA.
 
Mapa místa události: