Výjezd 41/2015 POŽÁR - NÍZKÉ BUDOVY

02.10.2015 16:05

Technika: CAS-20 T815, plovoucí čerpadlo

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Radim Pokorný
  • Hasiči: Miloš Mopils, Michal Nováček, František Vrzáček
 
Jednotka vyjela na požár střechy budovy bývalé hospody v Novém Pávově. Při našem příjezdu byla požárem zasažena celá střecha. Členové jednotky v dýchací technice prováděli na rozkaz VZ hasební práce na zadní straně budovy, dále jsme prováděli postupné rozebírání konstrukce střechy při dohašování. Strojník s vozidlem CAS zřídil čerpací stanoviště u nedalekého Pávovského rybníka. Po dobu zásahu byla komunikace neprůjezdná.
Na místě zasahovaly dvě cisterny a automobilový žebřík ze stanice Jihlava, velkokapacitní cisterna ze stanice Polná a cisterna JSDH obce Štoky.
 
Mapa místa události: