Výjezd 4/2021 POŽÁR - nízké budovy

11.01.2021 17:16

Technika: CAS-20 T815

  • Velitel: Marek Zemín
  • Stojník: Karel Štěrba
  • Hasiči: Jan Flaška, Michal Krejčí, Michal Nováček, František Vrzáček
 
Technika: DA Ford Transit
  • Velitel: Radim Pokorný
  • Strojník: Luboš Fatr
  • Hasiči: Stanislav Barták
 
 Během porady členů jednotky byl vyhlášen výjezd na požár střechy do Zborné - Stříbrného Dvora. Jednotka vyjela s oběma vozidly, po příjezdu na místo byl proveden průzkum. Bylo zjištěno, že hoří komín a střecha stodoly okolo komína. Byla vypnuta elektřina v objektu, vytvořeno dopravní vedení "B" s rozdělovačem před vchod do stodoly a jeden proud "C" na  hasební práce v přízemí objektu, kde prohoříval strop. Po příjezdu jednotky HZS Jihlava byl vytvořen druhý proud "C" na půdu. Bylo provedeno rozebrání dřevěného obložení kouřovodu a následně byl kouřovod stržen, jelikož se na půdě nacházelo velké množství slámy. Na místě dále zasahovaly jednotky SDH Zborná a Štoky. 
 
Místo zásahu - pro detail místa klikni na Zobrazit na mapy.cz