Výjezd 4/2018 POŽÁR - nízké budovy

19.02.2018 20:25

Technika: CAS-20 T815

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Marek Zemín
  • Hasiči: Stanislav Barták, Martin Dvořáček, Luboš Fatr, Adam Schmeraus
 
Jednotka vyjela na ohlášený požár chaty v lokalitě pod Zaječím skokem. Z důvodu špatně sjízdného terénu bylo nutné se k místu požáru dostat pěšky asi 700m. Jednalo se po požár chaty v plném rozsahu, jednotka na rozkaz VZ vytvořila druhý proud "C" a prováděla hasební a rozebírací práce. Bylo nalezeno, ochlazeno a vyneseno cca 10 ks propan-butanových lahví. Po rozebrání konstrukcí a dohašení ohnisek se jednotka vrátila na základnu.
 
Při odjezdu na základnu jsme provedli pomocí navijáku vyproštění zapadlého osobního vozu Škoda Octavia, které sjelo z příjezdové cesty k chatám.
 
Mapa místa události: