Výjezd 38/2023 POŽÁR - zemědělské objekty

20.08.2023 13:23

Technika: CAS-20 T815, DA Ford Transit, elektrocentrála

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Zdeněk Babor
  • Hasiči: Adam Schmeraus, Jiří Schwarz
 
Jednotka vyjela na ohlášený požár statku Reindlerův Dvůr. Jednalo se o plně rozvinutý požár střechy a půdy, jednotka prováděla hasební práce v dýchací technice a bylo zřízeno čerpací stanoviště u zbrojnice Bedřichov, odkud probíhala kyvadlová doprava vody. Naše jednotka byla u požáru ponechána jako dohled až do dopoledních hodin, prováděli jsme pravidelný průzkum pomocí termokamery a dohašení skrytých ohnisek. Po příjezdu technika a vyšetřovatele PČR se jednotka vrátila zpět na základnu. Na místě zasahovaly jednotky HZS Jihlava (3x CAS, AZ) a HZS Polná (1x CAS).
 
 
Místo zásahu - pro detail místa klikni na Zobrazit na mapy.cz