Výjezd 38/2012 TECHNICKÁ POMOC - ODSTRAŇOVÁNÍ PŘEKÁŽEK

23.12.2012 19:01

Technika: CAS-24, motorová pila Husqvarna

  • Velitel zásahu: Marek Zemín
  • Strojník: Karel Štěrba
  • Hasiči: Stanislav Barták, Jan Flaška, Michal Nováček, František Vrzáček

Od zásahu na ul. Rantířovská byla jednotka odeslána na spadlý strom do Helenína, ul. Hálkova. Jednalo se o spadlý strom, který ležel přes elektrický kabel, který byl na jedné straně částečně vytržen ze stěny budovy. Jednotka provedla podepření a zajištění stromu nastavovacím žebříkem a postupné rozřezávání. Vzhledem k tomu, že strom ležel ve výšce přes napružený kabel a nebylo možné ho ze země rozřezat, byl povolán automobilový žebřík ze stanice Jihlava, pomocí kterého jsme strom uvolnili a dokončili rozřezání. Následoval úklid vozovky a provizorní připěvnění kabelu na sloup. Následně byla jednotka odvolána k další události.

Mapa místa události:


Zvětšit mapu