Výjezd 37/2021 TECHNICKÁ POMOC - odstranění stromu

30.06.2021 05:57

Technika: CAS-20 T815, 2x MŘP

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: František Krulík
  • Hasiči: Stanislav Barták, Martin Dvořáček, Adam Schmeraus

 

Technika: DA Ford, MŘP
  • Velitel: Marek Zemín
  • Řidič: Zdeněk Babor
 
Jednotka vyjela do ulice Na Kopci, kde hlídka MP oznámila stromy na automobilech. Byl proveden průzkum, kterým bylo zjištěno asi 20 zničených nebo silně poškozených automobilů od padlých stromů a další automobily občanů, kteří zde byli zablokováni ve svých vozech a nemohli odjet na žádnou stranu. VJ oznámil tyto skutečnosti na operační středisko. Po domluvě s MP jednotka zprůjezdnila nouzovou komunikaci přes lesopark Heulos k ZOO, aby bylo možné dostat z prostoru pojízdné automobily. Po příjezdu jednotek HZS a PČR, která povedla zadokumentování události kvůli značným škodám na majetku, jsme začali s postupnou likvidací popadaných stromů a to i za použití těžké techniky správy lesů.
 
Místo zásahu - pro detail místa klikni na Zobrazit na mapy.cz