Výjezd 36/2015 TECHNICKÁ POMOC - odstranění nebezpečných stavů

15.08.2015 14:37

Technika: CAS-20 T815, motorová pila Husquarna

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Miloš Mopils
  • Hasiči: Adam Schmeraus
 
Od předchozího spadlého stromu po bouřce pokračovala jednotka do chatové osady u Rantířova, kde došlo k pádu vzrostlého smrku na chatu. Jednotka provedla rozřezání a odstranění stromu ze střechy. Další stromy byly částečně vyvrácené a hrozil jejich pád na chaty. Na místo se dostavila Policie ČR a jednotka HZS. Po následné poradě jsme provedli pokácení a rozřezání ještě jednoho stromu. Na další stromy byla cestou Lesů ČR povolána speciální technika, která provede jejich bezpečnou likvidaci. Místo bylo předáno policii, která informovala chataře v okolí a provedla vytýčení nebezpečné zóny páskou se zákazem vstupu. Naše jednotka následně odjela na ukázky na dětský den do Hosova.
 
Mapa místa události: