Výjezd 35/2018 POŽÁR - průmyslové objekty

09.08.2018 12:01

Technika: CAS-20 T815, přetlakový ventilátor Papin

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Stanislav Barták
  • Hasiči: Luboš Fatr (Marek Zemín, František Vrzáček, Adam Schmeraus záloha s DA-12 na stanici pro případ dalšího výjezdu v Jihlavě)
 
Jednotka vyjela na ohlášený požár v objektu firmy na ul. Znojemská. Po příjezdu na místo události jsme se za použití dýchací techniky zapojili do vyhledávání osob a jejich vyvedení z objektu pomocí vyváděcích masek. Následně byly zachráněné osoby předány do péče ZZS.  Byl prováděn průzkum všech místností, provedena přirozená i nucená ventilace silně zakouřených prostor pomocí přetlakového ventilátoru Papin.
Během zásahu byla jednotka odvolána na požár signalizovaný systémem EPS v prodejně Lidl na ul. Okružní. 
Později se jednotka vrátila zpět k tomuto zásahu.
Na místě zasahovaly jednotky ze stanic HZS KV Jihlava, Polná, Třešť a Havlíčkův Brod a dále jednotky SDH Jihlava-Bedřichov, Brtnice, Stonařov, Luka nad Jihlavou, Batelov, Dlouhá Brtnice, Dolní Cerekev a Štoky.
 
 
Mapa místa události: