Výjezd 34/2020 TECHNICKÁ POMOC - čerpání vody

06.06.2020 20:41

Technika: CAS-20 T815

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Karel Štěrba
  • Hasiči: Michal Dvořák, Adam Schmeraus, František Vrzáček

 

Jednotka vyjela do objektu Vysoké školy polytechnické v Jihlavě, kde po silném dešti došlo k zatopení suterénu v nové části budovy. Jednotka pročistila odtokový kanálek a provedla drobné terénní práce ve svahu před suterénem pro lepší odtok vody do kanalizace. Jelikož se v suterénu nacházejí stroje a zařízení ve vysoké hodnotě, byly přes operační středisko vyžádány pytle s pískem. Na místo se poté dostavila jednotka HZS ze stanice Jihlava a řídící důstojník ÚO a provedli jsme uložení povodňových pytlů. Po zabezpečení místa se jednotka vrátila na základnu.

 

Místo zásahu - pro detail místa klikni na Zobrazit na mapy.cz