Výjezd 33/2012 TECHNICKÁ POMOC - ODSTRAŇOVÁNÍ PŘEKÁŽEK

30.07.2013 12:20

Technika: CAS-24

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Miloš Mopils
  • Hasiči: Petr Muller, František Vrzáček

Jednotka pokračovala do obce Sasov, kde byl ohlášen strom přes vedení VN v areálu statku. Na místě bylo zjištěno, že jde o větev, která leží přes vedení, které je pod napětím. Bez výškové techniky a vypnutí elektřiny nebylo možné nic provést, na místě nehrozilo bezprostřední nebezpečí, proto jednotka inforomovala odd. krizového řízení Magistrátu o potřebě odstranění větve přímo energetickou firmou, jelikž se jednalo o přívodní vedení do příměstské části Sasov.

Dále jsme pokračovali na náves v Sasově, kde jsme provedli stržení větve hrozící pádem na automobil. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

Mapa místa události:


Zvětšit mapu