Výjezd 30/2024 ZÁCHRANA OSOB - zasypané, zavalené

07.07.2024 00:03

Technika: CAS-20 T815, DA Ford Transit, elektrocentrála

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Martin Dvořáček, Marek Zemín
  • Hasiči: Stanislav Barták ml., František Krulík, Jakub Marek, Petr Muller
 
Jednotka prováděla požární asistenci při hudebním festivalu v areálu letního kina. Krátce po půlnoci došlo ke zhroucení nafukovací haly o rozměrech asi 20x30m, ve kterém bylo větší množství osob. Členové jednotky se ihned přesunuli na místo události, ve spolupráci s pořadateli začali evakuovat návštěvníky a zahájili první třídění zraněných osob. Po příjezdu dalších jednotek byl prováděn postupný transport zraněných osob k vozidlům ZZS a celkový průzkum areálu. Po evakuaci celého areálu jsme prováděli odčerpání nahromaděné vody v prohnuté střeše haly pomocí kalového čerpadla. 
Na místě jsme spolupracovali s pořadateli a složkami IZS.
 
 
Místo zásahu - pro detail místa klikni na Zobrazit na mapy.cz