Výjezd 30/2019 POŽÁR - dopravní prostředky

17.08.2019 05:20

Technika: CAS-20 T815

  • Velitel: Marek Zemín
  • Strojník: Karel Štěrba
  • Hasiči: Stanislav Barták, Jan Flaška, Michal Krejčí, Adam Schmeraus
  • Záloha na stanici: Michal Dvořák, Luboš Fatr, František Vrzáček

 

Jednotka vyjela na ohlášený požár lokomotivy, asi 200m za stanicí Rantířov směrem na Dvorce. Přístup na místo byl přes Rounek, naše jednotka byla následně odeslána na nádraží Rantířov, kde jsme vyčkávali na příjezd drážních hasičů. Jednalo se o požár v motorovém prostoru motorového osobního vlaku. Vlak byl poté odtlačen do stanice, místo bylo předáno jednotce HZS SŽDC Havlíčkův Brod a naše jednotka se vrátila na základnu.

Po dobu zásahu byla na zbrojnici držena záloha 1+2 s DA Ford Transit.

 

Místo zásahu - pro detail místa klikni na Zobrazit na mapy.cz