Výjezd 26/2012 POŽÁR - NÍZKÉ BUDOVY

21.09.2012 20:50

Technika: DA-12

  • Velitel: František Vrzáček
  • Strojník: Marek Zemín
  • Hasiči: Stanislav Barták, Jan Flaška, Karel Štěrba, Jiří Bláha, Lukáš Heřmánek, Petr Muller

Jednotka vyjela na ohlášené zakouření chodby v domě s pečovatelskou službou, ul. Za Prachárnou. Jednalo se o čtyřpatrový objekt s byty, 4 členové s dýchací technikou se zapojili do vyhledávání zdroje zakouření. Po jeho nalezení bylo zjištěno, že se jedná o ponechané jídlo na sporáku a rozteklý plast. Členové jednotky provedli otevření oken na schodišti kvůli přirozenému odvětrání a následně jsme byli odesláni na základnu. Na místě zasahovaly 2 vozy CAS, automobilový žebřík a ZZS, která odvezla obyvatele bytu, který se nadýchal kouře.

Mapa místa události:


Zvětšit mapu