Výjezd 25/2017 POŽÁR - nízké budovy

08.09.2017 04:56

Technika: CAS-20 T815

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: František Krulík
  • Hasiči: Stanislav Barták, Adam Schmeraus, Karel Štěrba, Jan Zelinka
  • Záloha na stanici: Luboš Fatr, František Vrzáček, Marek Zemín
 
Jednotka vyjela na ohlášený kouř na ul. Hany Kvapilové, bez udání přesného místa. Průzkumem bylo zjištěno, že se jedná o požár střechy a podkroví objektu mateřské školky, ul. U Dlouhé stěny. Byl vyhlášen II. stupeň požárního poplachu. Naše jednotka se podílela na hasebních a rozebíracích pracích za použití dýchací techniky. Na místě zasahovaly jednotky HZS KV ze stanic Jihlava (CAS-20, CAS-24, CAS-30, AZ-37, DA), Třešť (CAS-30), Polná (CAS-32) a JSDH Stonařov (CAS-24) a Jihlava. Po likvidaci požáru pomohla jednotka s úklidem věcných prostředků a vrátila se na základnu.
 
 
Mapa místa události: