Výjezd 23/2023 POŽÁR - nízké budovy

14.06.2023 23:46

Technika: CAS-20 T815, MŘP Husqvarna

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Zdeněk Babor
  • Hasiči: Michal Krejčí, Petr Pikl, Marek Zemín
 
Jednotka vyjela na ohlášený požár chaty v oblasti Rounku. Příjezd přes Rantířov nebyl pro požární techniku možný, následně jsme přejeli do obce Rounek. Jednalo se o požár dvoupodlažní chaty v plném rozsahu, jednotka po příjezdu provedla průzkum, kontrolu vypnutí el. energie, vynesení sekaček na trávu s kanystrem benzínu, vytvořila dopravní vedení "B" a zahájila zásah pomocí dvou proudů "C" v dýchací technice. Po příjezdu jednotky HZS a JSDH Vetrný Jeníkov byl nasazen další proud. Místo zásahu bylo osvětleno pomocí přenosného AKU LED světlometu, dále jsme prováděli rozebírací práce pomocí trhacího háku a motorové pily, byl proveden průzkum sklepa termokamerou.
 
 
Místo zásahu - pro detail místa klikni na Zobrazit na mapy.cz