Výjezd 23/2016 POŽÁR - NÍZKÉ BUDOVY

11.10.2016 13:33

Technika: CAS-20 T815

  • Velitel: Marek Zemín
  • Strojník: František Krulík
  • Hasiči: Luboš Fatr, Jan Flaška, Petra Koutná, Adam Schmeraus

 

Jednotka vyjela na taktické cvičení do objektu Alzheimercentrum Jihlava, ul. Romana Havelky, kde byl ohlášen požár v kuchyni prostřednictvím čidla EPS. Jednotka po příjezdu na místo zásahu vytvořila dvě průzkumné skupiny v dýchací technice. První skupina vytvořila jeden proud "C" na hasební v práce v části kuchyně a druhá skupina prováděla evakuaci nechodících osob pomocí evakuačních matrací a vyváděcí kukly od dýchacího přístroje. Na závěr cvičení si všichni vyzkoušeli tuto evakuaci a seznámili se s objektem. Na cvičení zasahovaly jednotky HZS Jihlava a Polná a JSDH Jihlava, Luka nad Jihlavou a Větrný Jeníkov.

 

Mapa místa události: