Výjezd 23/2012 POŽÁR - LESNÍ, POLNÍ POROST, TRÁVA

20.08.2012 17:08

Technika: DA-12

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Michal Nováček
  • Hasiči: Petr Muller, Marek Zemín

Jednotka vyjela k požáru hromad suchého klestí na ploše asi 10x10m, ul. Rantířovská. Na místě zasahovaly dva vozy HZS, naše jednotka byla nasazena na rozebírací a dohašovací práce. Následně jsme převzali dohled nad požářištěm a dále jsme prováděli rozebírání a prolévání pomocí jednoho proudu C z nedalekého hydrantu. Ve 20:00 bylo místo předáno hlídce MP Jihlava, která zajišťovala kontroly až do ranních hodin.

Fotogalerie: sdh-bedrichov.rajce.idnes.cz/Pozar_klesti,_ul.Rantirovska,_20.8.2012

Tisková zpráva: www.pozary.cz/clanek/57896-v-jihlave-horelo-klesti-pozar-likvidovaly-dve-jednotky/

Mapa místa události:


Zvětšit mapu