Výjezd 21/2015 ÚNIK NEBEZPEČNÝCH LÁTEK

02.06.2015 14:05

Technika: CAS-20 T815

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Marek Zemín
  • Hasiči: Luboš Fatr, Lukáš Heřmánek, František Krulík, Radim Pokorný
 
Jednotka vyjela na taktické cvičení, jehož námětem byla nehoda vozíku převážejícího ropnou látku ve firmě BOSCH, ul. Na Dolech. Došlo ke zranění osoby a úniku látky do kanalizace. Naše jednotka byla po příjezdu na místo události odeslána velitelem zásahu k řece Jihlavě, kde jsme se společně s jednotkou HZS podíleli na stavbě dvou norných stěn a přečerpávání uniklé látky. Následovalo krátké vyhodnocení a prohlídka areálu závodu BOSCH II.
Cvičení se účastnil HZS podniku BOSCH s 2x CAS a sanitním automobilem a HZS Jihlava s 2x CAS a kontejnerem na ropné havárie. 
 
Mapa místa uálosti:


Přejezd na druhý úsek k řece za velmi hustého provozu