Výjezd 2/2023 POŽÁR - průmyslové objekty

30.01.2023 11:49

Technika: CAS-20 T815, DA Ford Transit, přetlakový ventilátor Papin

  • Velitel: Jan Flaška, Adam Schmeraus
  • Strojník: Marek Zemín, Zdeněk Babor
  • Hasiči: Stanislav Barták ml., Michal Dvořák, Jiří Klíma, Michal Krejčí, Petr Pikl, Radim Porokný
 
Jednotka vyjela na ohlášený požár garáže v objektu bývalých kasáren Pístov. Jednalo o požár autodílny v plném rozsahu, včetně několika vozidel uvnitř, byl vyhlášen II. stupeň požárního poplachu. Naše jednotka byla nasazena na hasební práce na zadní straně objektu pomocí 2 proudů "C". Další  členové v dýchací technice prováděli hasební a rozebírací práce na přední straně objektu, kde zasahovala jednotka HZS. Po příjezdu jednotky HZS Třešť byla doplňována voda do naší CAS a byl proveden násilný vstup do garáží pod objektem, kde byl prováděn průzkum termokamerou. Jeden člen obsluhoval zřízené čerpací stanoviště u hydrantu na ul. Telečská, odkud byla prováděna kyvadlová doprava vody.
Další družstvo s dopravním automobilem provedlo vystřídání a doplnění hasičů a odvoz použitých věcných prostředků. Přetlakový ventilátor byl nasazen na odvětrání objektu. Na místě zasahovaly jednotky HZS Jihlava a Třešť a dobrovolné jednotky Jihlava, Dlouhá Brtnice a Třešť.
 
 
 
Místo zásahu - pro detail místa klikni na Zobrazit na mapy.cz