Výjezd 2/2020 POŽÁR - průmyslové, zemědělské objekty, sklady

24.01.2020 20:22

Technika: CAS-20 T815

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Karel Štěrba
  • Hasiči: Stanislav Barták, Martin Dvořáček, Michal Krejčí, Adam Schmeraus
 
Jednotka vyjela v rámci II. poplachového stupně do Polné, kde již od 15-ti hodin probíhal zásah u požáru většího množství dřeva v objektu. Naše jednotka byla povolána kvůli střídání zasahujících jednotek. Členové za použití dýchací techniky prováděli ruční vyskladnění dřeva z objektu a přemisťování dalšího materiálu nezasaženého požárem. Dýchací technika byla doplňována v protiplynovém kontejneru. Na místě dále zasahovaly jednotky HZS KV ze stanic Polná a Jihlava a jednotky SDH obcí Polná, Dobronín, Přibyslav, Štoky a Šlapanov (9 CAS a další technika)
 
Místo zásahu - pro detail místa klikni na Zobrazit na mapy.cz