Výjezd 19/2020 POŽÁR - lesní porost

06.04.2020 18:53

Technika: CAS-20 T815, DA Ford Transit, elektrocentrála

  • Velitel: Jan Flaška, Marek Zemín
  • Strojník: Luboš Fatr
  • Hasiči: Stanislav Barták, Michal Dvořák, Michal Krejčí, Petr Muller, Petra Popelková, Adam Schmeraus
 
Jednotka byla vyslána na pomoc k dalšímu požáru, kde zasahovaly jednotky už od odpoledních hodin. Jednalo se o rozsáhlý požár lesa u Loudilky, naše jednotka prováděla hasební práce jedním proudem "C", jedním proudem "D" a jedním vysokotlakým proudem až do nočních hodin. Pomocí elektrocentrály a osvětlovacího stožáru bylo nasvíceno místo zásahu. Na místě dále zasahovaly jednotky ze stanice HZS Jihlava a Polná a jednotky SDH obcí Luka nad Jihlavou, Kozlov, Batelov a JSDH podniku Kronospan. 
 
Místo zásahu - pro detail místa klikni na Zobrazit na mapy.cz