Výjezd 19/2016 POŽÁR - POPELNICE, KONTEJNER, ODPAD, OSTATNÍ

30.08.2016 17:00

Technika: CAS-20 T815

  • Velitel: Marek Zemín
  • Strojník: Radim Pokorný
  • Hasiči: Jakub Chrenšť, Petra Koutná, Lukáš Heřmánek, David Kopřiva
  • Záloha na stanici: Luboš Fatr
 
Jednotka vyjela na požár skládky do Henčova. Zásah probíhal v dýchací technice a bylo prováděno doplňování vody.
 
Tisková zpráva HZS KV:
V úterý odpoledne byl na linku tísňového volání 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina ohlášen požár skládky odpadu v Henčově. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů z Jihlavy společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Jihlavy – Bedřichova a Luk nad Jihlavou.
 
Hustý dým valící se z požářiště byl viditelný z dálky několika kilometrů. Hasiči na likvidaci požáru nasadili několik vodních proudů a přibližně po dvaceti minutách intenzivního hašení se jim podařilo požár dostat pod kontrolu. Úplná likvidace požáru proběhla po osmnácté hodině.
 
Při požáru ani samotném zásahu nebyl nikdo zraněn. Majetková škoda požárem nevznikla.
V úterý odpoledne byl na linku tísňového volání 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina ohlášen požár skládky odpadu v Henčově. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů z Jihlavy společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Jihlavy – Bedřichova a Luk nad Jihlavou.
 
Hustý dým valící se z požářiště byl viditelný z dálky několika kilometrů. Hasiči na likvidaci požáru nasadili několik vodních proudů a přibližně po dvaceti minutách intenzivního hašení se jim podařilo požár dostat pod kontrolu. Úplná likvidace požáru proběhla po osmnácté hodině.
 
Při požáru ani samotném zásahu nebyl nikdo zraněn. Majetková škoda požárem nevznikla.

 

Mapa místa události: