Výjezd 18/2019 POŽÁR - nízké budovy

01.05.2019 03:35

Technika: CAS-20 T815, DA Ford Transit

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Stanislav Barták
  • Hasiči: Luboš Fatr, Michal Krejčí, František Vrzáček, Adam Schmeraus
 
Jednotka vyjela na požár chaty do opuštěné zahradní lokality mezi ul. Vrchlického a Zátopkova. Jednalo se o požár dvoupodlažního objektu cca 10x5m, který byl zasažen požárem v plném rozsahu. Členové jednotky prováděli hasební práce proudem "C" za použití dýchací techniky. Následně jsme prováděli dohašovcí a rozebírací práce až do ranních hodin. Bylo prováděno doplňovaní vody do cisteren HZS a zřízeno doplňovaní vody z nedalekého hydrantu u prodejny UNI-HOBBY.
Jednalo se již o třetí letošní požár v této lokalitě.
 
Místo zásahu - pro detail místa klikni na Zobrazit na mapy.cz