Výjezd 15/2020 POŽÁR - průmyslové objekty

27.03.2020 16:30

Technika: CAS-20 T815, DA Ford Transit

  • Velitel: Marek Zemín
  • Strojník: Stanislav Barták
  • Hasiči: Zdeněk Babor, Michal Dvořák, Luboš Fatr, Jan Flaška, Michal Krejčí, Petra Popelková, Adam Schmeraus
 
Jednotka vyjela oběma vozidly do Hruškových Dvorů k rozsáhlému požáru několika desítek tun drceného elektroodpadu, který byl určený k recyklaci. Došlo k zasažení několika kójí s odpadem, členové jednotky v dýchací technice prováděli hasební práce na několika proudech "C", bylo zřízeno čerpcí stanovistě u zbrojnice na Bedřichově a prováděna kyvadlová doprava vody. Jednotkou bylo použito cca 30 lahví do dýchacích přístrojů. Byl vyhlášen II. stupeň požárního poplachu, na místě zasahovaly jednotky HZS KV ze stanic Jihlava, Polná, Třešť a Chemické laboratoře Tišnov a jednotky SDH obcí Jihlava, Luka nad Jihlavou a Zhoř. Celkem 9 CAS a další technika. Zásah trval téměř 14 hodin.
 
 
 
Místo zásahu - pro detail místa klikni na Zobrazit na mapy.cz