Výjezd 14/2013 POŽÁR - NÍZKÉ BUDOVY

17.05.2013 18:41

Technika: CAS-24

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Marek Zemín
  • Hasiči: Radim Pokorný, Miloslav Šprynar

Jednotka vyjela na ohlášený požár kůlny na ulici Sokolovská, u zastávky MHD "Na Růžku". Jednalo se o požár zděného objektu o rozměrech asi 8x6m v blízkosti rodinného domu.  Převzali jsme od jednotky HZS jeden proud "C" a v dýchací technice jsme prováděli hasební a ochlazovací práce na jižní straně objektu. Došlo k požáru uskladněných věcí a střechy objektu. Dále jsme doplňovali vodu do cisterny HZS. Po likvidaci požáru jsme se spolu s jednotkou HZS vrátili zpět na základnu.

Tisková zpráva: www.hzscr.cz/clanek/v-jihlave-horela-v-patek-odpoledne-kulna-a-garaz-majiteli-vznikla-pozarem-skoda-ve-vysi-100-tisic-korun.aspx

Mapa místa události:


Zvětšit mapu