Výjezd 10/2016 POŽÁR - VÝŠKOVÉ BUDOVY

29.04.2016 12:36

Technika: CAS-20 T815

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Marek Zemín
  • Hasiči: Martin Dvořáček, David Kopřiva, František Vrzáček, Jan Zelinka
  • Záloha na stanici: Luboš Fatr, Petra Koutná, Petr Pražák
 
Jednotka byla vyslána na požár ve třetím patře kancelářské výškové budovy, ul. Tolstého. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o prověřovací cvičení. Čtyři členové jednotky v dýchací technice vytvořili na rozkaz VZ dvě průzkumné skupiny a prováděli vyhledávání osob mezi třetím a sedmým patrem budovy. CAS byla připojena na doplňování vody vozidlu HZS. Po ukončení cvičení následovalo krátké vyhodnocení. 
Na místě zasahovala jednotka HZS KV s 2x CAS a žebříkem AZ-37, městská a státní policie. Pod dobu zásahu byl provoz na ul. Tolstého řízen kyvadlově.
 
Mapa místa události: