Výjezd 10/2013 POŽÁR - LESNÍ, POLNÍ POROST, TRÁVA

26.04.2013 14:33

Technika: CAS-24

  • Velitel: Jan Flaška
  • Strojník: Radim Pokorný
  • Hasiči: Petr Muller, Michal Nováček
  • Záloha na zbrojnici: Marek Zemín

Jednotka vyjela na ohlášený požár trávy na ploše 20 m2 u rodinného domu v Pávově. Při výjezdu bylo upřesněno, že se požár rozšířil na přilehlý pozemek, kde došlo k požáru nákladního auta a dřevěné boudy. Po příjezdu na místo zásahu jsme prováděli doplňování vody do CAS HZS a hasební práce u proudů "C" v dýchací technice. Došlo k požáru trávy, části vozidla AVIA, autokaravanu a uskladněného zboží v přepravkách. Následně jsme se podíleli na vynášení odpadu a rozebírání požářiště.

Tisková zpráva HZS KV: www.hzscr.cz/clanek/v-pavove-horela-trava-plameny-se-rozsirily-i-na-dva-karavany-a-dve-nakladni-vozidla.aspx

Mapa místa události:


Zvětšit mapu