Okresní liga 2013

22.09.2013 12:00

 

Letošní ročník Jihlavské ligy mladých hasičů v požárním útoku se nám velice vydařil. Zúčastnili jsmese  všech  závodů  mimo závodu v Boršově. Celkově jsme skončili v kategorii mladší na výborném třetím místě ze čtrnácti zúčastněných družstev.

Děkujeme všem, kteří nám pomáhali při zabezpečení tréninků a všem, kteří nás přijeli podpořit na jednotlivé závody ligy.

 

PŘÍSEKA 02.06.2013

2. místo

Čas:  20,92

V Přísece nám počasí moc nepřálo, pršelo a terén byl mokrý a zablácený. Po prvním kole jsme byli na druhém místě, a protože počasí se neumoudřilo ani při druhých pokusech (druhé kolo bylo zrušeno), započítali se  pouzevýsledky z kola prvního. Naši mladí hasiči se poprali s podmínkami závodu velice dobře a druhé místo je pro nás na začátek ligy výborný výsledek.

 

 

POLNÁ 09.06.2013

3. místo

Čas:  19,78

V Polné panovali daleko lepší podmínky než v předešlém závodě. V prvním kole jsme dosáhli času 20,45. V kole druhém jsme čas vylepšili na výsledných 19,78, což nakonec stačilo na krásné třetí místo.

 

 

BRTNICE 16.06.2013

2. místo

Čas:  18,53

V Brtnici jsme zahájili první kolo neplatným pokusem, kdy nám spadl do kádě sací koš. Museli jsme tak zabrat v druhém pokusu, což se podařilo a výsledný čas 18,53 stačil na výborné druhé místo.

 

NOVÁ ŘÍŠE 29.06.2013

1. místo

Čas:  17,25

Závod v Nové Říši byl pro nás posledním před prázdninami. Do závodu jsme nastupovali jako první v pořadí. Hned prvním pokusem jsme nastavili čas na 17,25 a po celou dobu závodu, jak v prvním, tak v druhém kole nás nikdo nepřekonal. NÁDHERA. První místo byl výborný výsledek. Jako cenu jsme získali dort, na kterém jsme si po závodě na naší hasičárně všichni moc pochutnali.

 

 

KAMENICE 31.08.2013

4. místo

Čas:  19,20

Poslední víkend o prázdninách nás čekali dva  závody ligy MH. Prvním byl závod v Kamenici. Po prázdninové pauze se nám nepovedlo předvést výsledky jako před prázdninami, a nakonec jsme skončili těsně pod stupni vítězů. Ale čtvrté místo je samozřejmě také moc pěkné.

 

 

STARÁ ŘÍŠE 01.09.2013

5. místo

Čas:  19,23

Ve Staré Říši bylo hodně větrno, ale podmínky byli pro všechny soutěžní družstva stejné. Nám se s výsledným časem podařilo získat páté místo. Nějak se po těch prázdninách nemůžeme dostat do tempa.

 

 

DOLNÍ CEREKEV 07.09.2013

7. místo

Čas:  25,50

V Dolní Cerekvi se nám vůbec nedařilo, byl to pro nás zatím nejhorší výsledek v lize MH v tomto roce, skončili jsme poslední.

 

 

BEDŘICHOV 08.09.2013

3. místo

Čas:  18,87

Čekala nás předposlední soutěž letošní ligy MH a to na náměstí v Jihlavě. Tento závod se nám podvedl a výsledný čas z druhého kola nám stačil na vynikající třetí místo. Byla to nádhera získat medaile na domácí půdě.

 

 

TELČ 14.9.2013

6. místo

Čas:  21,04

Poslední soutěž ligy MH, kde se rozhodovalo o celkovém vítězi ligy MH pro rok 2013.  Závod se nám moc nepovedl, v prvním pokuse jsme nezapojili C a B do rozdělovače na základně, a tím jsme se hodně zdrželi. Druhý pokus byl rychlejší a výsledný čas nás posunul na 6. místo.