Okresní kolo hry Plamen 2016, Meziříčko

25.05.2016 18:23

Meziříčko 21.-22.05.2016

Kategorie mladší 2. místo
Kategorie starší 3. místo
Nejlepší kronika 

 

V letošním ročníku hry Plamen se obě naše družstva mladých hasičů předvedla skvěle. 

V kategorii mladší jsme po šestém místě z branného závodu, zaběhli třetí nejlepší čas ve štafetě dvojic a druhý nejlepší čas na štafetě 4 x 60m. Poté nás čekal ještě požární útok, tam jsme zaběhli v druhém nejrychlejším čase.
V konečném součtu nám tak po celém víkendovém snažení patřilo skvělé druhé místo.

V kategorii starší jsme po čtvrtém místě z branného závodu, pokračovali štafetou CTIF, kde jsme skončili na třetím místě a ve štafetě požárních dvojic na místě druhém. Sobotní zápolení jsme ukončili štafetou 4 x 60m, tady jsme obsadili bohužel až osmé místo. V něděli nás čekal požární útok CTIF, tady jsme skončili na čtvrtém místě a čekali jsme, jak to vše dopadne  v požárních útocích. Vše bylo napnuté, až do posledního provedeného útoku.Po něm, už bylo jasné, že si naši hasiči v kategorii starší odvezou medaile za třetí místo.

Letošní ročník hry Plamen, byl pro nás všechny velice úspěšný, v každé kategorii jsme získali medaili a navíc ještě ocenění za nejlepší kroniku kolektivu.

Všem moc děkuji za pomoc a podporu při práci s mladými hasiči.