Okresní kolo hry Plamen 2013/2014 Meziříčko

29.05.2014 18:35

OKRESNÍ KOLO HRY PLAMEN

Meziříčko

O víkendu 24.5. - 25.5.2014 se opět po roce konalo Okresního kolo  Hry PLAMEN na Meziříčku. Letos jsme po dlouhé době závodili v obou kategoriích. Děti se pilně připravovaly  a jejich snaha byla po víkendovém úsilí také odměněna krásnými výsledky. 

Kategorie starší  8. místo

         Pro hasiče z kategorie starší bylo konečné umístění na osmém místě velice pěkné. Pro většinu z nich se jednalo o vůbec první účast na takové soutěži, což ale v některých disciplínách nebylo vůbec poznat. Letos zde nasbírali cenné zkušenosti, tak už se těšíme na rok příští.

Disciplína Umístění
ZPV 9
Štafeta CTIF 6
Štafeta 4 x 60 5
Štafeta požárních dvojic 4
Požární útok CTIF 7
Požární útok 9

                                                                Marek, Michal, Standa, Gabča, Marek, Pepa

                                                                Lukáš, Martin, Ondra, Natálka, Nikča, Michal

                                                                                               Matěj

 

Kategorie mladší  2. místo

         V kategorii mladší naši hasiči předvedli velice pěkné výsledky. Většina z nich se účastnila  okresního kola už po několikáté, a tam mohli čerpat ze zkušeností z předešlých ročníků. V disciplíně - štafeta 4 x 60 se jim podařilo zaběhnout nejrychlejší čas a disciplínu tak vyhráli. Nakonec se jim podařilo vybojovat výborné druhé místo a odvezli si tak domů medaile.

Disciplína Umístění
ZPV 8
Štafeta 4 x 60 1
Štafeta požárních dvojic 3
Požární útok 3

                                                               Michal, Standa, Gabča, Marek

                                                              Dominik, Vládík, Kačenka, Patrik

                                                                                                Verča, Standa  

                                                                             Kuba

 

Všem dětem patří velká gratulace za jejich dosažené výsledky.

Ostatním dospělákům velké poděkování za pomoc a podporu.